• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Pilsner Urquell Grill Bar podczas BALTICA!

09.04.2015

Strefa gastronomiczna podczas tegorocznej BET Spring Tour, zapowiada się pysznie i różnorodnie. Mamy propozycję nie tylko dla gibkich amazonek w bryczesach w rozmiarze S, ale również dla współczesnych herosów, którzy po zejściu ze swoich wierzchowców mogą mieć ochotę, by zatopić zęby w czymś pełnokrwistym.

Nasz Grill Bar pod patronatem zacnego producenta złocistego trunku Pilsner Urquell, ulokowany przy głównej alei, nieopodal Riders Club, na wysokości stajni, będzie czynny od wczesnych godzin porannych do wieczora. Będziecie mogli wpaść tam na szybkie śniadanie, lunch, czy domowy obiad. Założenie jest proste – ma być jak u mamy - dużo, pysznie i zdrowo! O różnorodność dań zadba nasz Szef Kuchni, któremu bliska jest idea Comfort Food, czyli posiłków, które mają poprawić nastrój i zaspokoić apetyt smakami, które wszyscy dobrze znamy z własnych domów, z dzieciństwa, z domowej kuchni. Świeże zupy, klasyczne dania obiadowe, babcine wypieki. Przy stole nakrytym kraciastym obrusem, w naszym Grill Barze, zjecie pysznie, do syta i niedrogo, korzystając w pełni z bogatego wiosennego menu, świeżych składników, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Bo proste rzeczy są najlepsze – w życiu i na talerzu!

  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo