• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Zawodnik z TOP100 wystartuje podczas BALTICA SPRING TOUR!

16.04.2015

Niezmiernie miło nam oznajmić, że podczas Baltica Spring Tour 2015 na naszych parkurach wystartuje Cameron Hanley - zawodnik, który aktualnie sklasyfikowany jest na 71 miejscu w FEI Longines Ranking!

 

Cameron Hanley zaczął jeździć konno jako młody chłopak, w szkole jego rodziców w Claremmoris w Irlandii. Do 18 roku życia pracował dla swojego ojca, po czym puścił rodzinne miasto by na dziewięć lat osiąść w Szwajcarii, gdzie zatrudnił się w Etter Stables. Kolejne dwa lata spędził w Anglii, następnie około roku 2003 przeprowadził się do Frankfurtu w Niemczech, ponieważ uważał, że ten kraju oferuje treningi na najwyższym poziomie, jak nigdzie indziej na świecie. W 2005 roku wspierał go Sevil Sabanci, dzięki czemu Cameron regularnie jeździł do Istambułu, gdzie trenował i rozwijał umiejętności innych jeźdźców.

Jak dotąd, najwięcej dumy w jego karierze przyniosła mu wygrana w The Dublin Horse Show Grand Prix. W roku 2011 Cameron Hanley, bawiąc się ze swoimi dziećmi, doznał kontuzji kolana. Wypadek ten wykluczył go z czynnego uprawiania sportu na prawie dwa lata. W szpitalu spędził cztery miesiące i doświadczył komplikacji, przez które jego stan był krytyczny i wymagał siedemnastu operacji.

Jako cel na rok 2013 wyznaczył sobie udział w Irish Nations Cup team- założony cel został osiągnięty, z jednoczesnym prestiżowym zwycięstwem w Calgary. Cameron Hanley wrócił do zawodów w lutym 2013 roku. Jego motto brzmi: "Mogę zaakceptować porażkę, ale nigdy się  nie poddam"

Kilka najważniejszych sukcesów:

-       Start na Mistrzostwach Świata w 2006 oraz 2014 roku

-       4-te miejsce indywidualnie na Mistrzostwach Europy w 2009 roku

-       Starty podczas Mistrzostw Europy Seniorów w 2007 i 2013 roku

-       3 miejsce w Grand Prix Monaco - Longines Global Champions Tour 2014

Jesteście ciekawi jego startów w Ciekocinku ? :)

  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo