• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Who is who at BALTICA? Sędziowie i Komisarze!

27.03.2015

Od jakiegoś czasu staramy się przybliżyć Wam sylwetki wszystkich osób zaangażowanych w Baltica Equestrian Tour 2015. W ten sposób chcielibyśmy ułatwić Wam funkcjonowanie podczas zawodów - dotarcie do odpowiednich osób w jak najłatwiejszy sposób. Ma to również na celu udowodnienie Wam z jak wielką starannością dobieramy osoby, które bezpośrednio wpływać będą na jakość organizacji eventu.

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam ludzi, którzy dbać będą o stronę merytoryczną i prawną BET. Dobór tego Teamu uwarunkowany był wieloma czynnikami… Chcieliśmy, aby każdy z naszych sędziów łączył w sobie: wiedzę, doświadczenie, otwarty umysł i pogodne usposobienie. I wiecie co? Chyba nam się udało!

Dowodzić zespołem sędziów będzie Inga Holdt- Mehncke- fantastyczna kobieta, z poczuciem humoru, która wie, że na zawodach najlepiej sprawdza się zasada “Spodziewaj się niespodziewanego”. Wspópracować z Nią będzie niezwykle uśmiechnięta załoga: Pani Krystyna Kanclerz znana ze swojego optymistycznego nastawienia, Pani Zofia Jurczyńska-Kret- niezwykle pogodna i doświadczona oraz Ewa Porębska-Gomółka- bezproblemowa i pomocna- to przez jej klawiaturę przechodzą przepisy z FEI do PZJ. W tym prawdziwie kobiecym gronie jest również jeden “rodzynek”- znany z zamiłowania do przepisów Jan Posłuszny.

Równolegle działać będzie team Komisarzy zawodów, którego zadaniem będzie utrzymanie dyscypliny między rozprężalnią, a parkurem. W tym przypadku dowództwo obejmie mężczyzna - Armin Holdt. W jego drużynie znajdziemy znanego z fantastycznego poczucia humoru i doświadczenia Zbigniewa Bojdę oraz: Sandrę Szumlas, Aleksandrę Widulińską i Natalię Gruszkę- wszystkie trzy dziewczyny wyrózniają się pozytywnym nastawieniem i są dumnymi reprezentantkami młodego pokolenia, z niespożytą wręcz energią i zapałem do działania!

Jesteśmy przekonani, że tak wyselekcjonowany Baltica Team ułatwi przebieg zawodów jednocześnie czyniąc go inspirującym i bardzo przyjemnym…:)

  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo