• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Dziękuję!

07.06.2018

"To była najlepsza edycja Baltici ze wszystkich 8 dotychczas zorganizowanych !" To słowa, które miałem przyjemność usłyszeć od niezliczonej rzeszy zawodników, gości i partnerów przez 3 ostatnie tygodnie.
Za to, że mogłem je usłyszeć, dziękuję przede wszystkim całemu zespołowi BALTICA, ale nie tylko!

Kluczem do sukcesu tegorocznej edycji była niesamowita atmosfera wydarzenia, którą tworzyli wszyscy obecni na miejscu. Wspólnie: zawodnicy, zespół Baltici, goście, partnerzy, osoby oficjalne.
To dzięki Wam nadal prężnie się rozwijamy, wciąż zmotywowani, pozytywni, otwarci na nowe pomysły.

Cały nasz zespół zaprezentował fantastyczne podejście do wydarzenia i właściwy stosunek do każdego adresowanego doń zadania lub pytania. To właśnie dlatego, moim zdaniem, ocena tegorocznej Baltici jest tak wysoka. Pragnę zauważyć też, iż wprowadzone zmiany strukturalne i logistyczne na terenie eventu, zarówno ułatwiły nam obsługę wydarzenia, jak też dały wyższy komfort naszym gościom i zawodnikom.

Na zakończenie chciałbym Wam wszystkim jeszcze raz bardzo podziękować za udział w BALTICA. Te zawody odbywają się dziś i będą odbywać w przyszłości właśnie dzięki Wam. Nigdy nie osiągnęlibyśmy tego o czym marzymy bez Waszego zaufania, wsparcia i obecności.

Serdecznie Wam za to dziękuję!
Tomasz Bałuk

  • Ciekocinko stables
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo, North Poland
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo